Co může potěšit naše ratolesti, i co je zdravé?

Co může potěšit naše ratolesti, i co je zdravé?

Kromě zdravé stravy, musíme umět naše děti rozesmát a dát jim mnoho pohybu. Co ale v případě, když je venku sníh, je zima a vaše dítka se doma nudí? Dejte jim pohyb a běžte s nimi sáňkovat, bobovat, anebo s těmi většími i lyžovat. Být se svými dětmi na čerstvém vzduchu a za každého počasí, je velmi důležité. Pohyb, je tou nejdůležitější složkou, jak udržet vaše ratolesti zdravé, jak je otužovat a mít jejich zdraví pod kontrolou.
dítě na saních

Zimní radovánky v každém věku

V jakém věku ale brát svoje dětičky v zimních dnech do nepřízně, nízkých teplot i do vlhka? Taková otázka, je zcela zbytečná. Věřte, že každé dítě, od narození až po svůj vyspělejší věk, se musí otužovat. Otužování je velmi dokonalou a potřebnou složkou jejich zdraví. Proto věřte, že brát svoje dětičky v zimních dnech ven, je to nejlepší, co jim můžete dopřát. Malá procházka, či dokonalá zábava se sněhem, je potěší a vždy rozveselí.

Kvalita oblečení

Co je tedy ale potřeba, když si jdete užívat krásných dní se sněhem, ať už na horách, či jen tak na kopci?

–          musíte dát vašim maličkým, kvalitní oblečení
–          kvalitní boty, jsou důležitou složkou každého dítěte
–          čepice, nepromokavé rukavice, šála jsou nezbytně nutné
Existuje mnoho kvalitních druhů oděvů, které věřte, že zahřejí, nepromoknou a také vaše dítko ochrání před mrazem i větrem. Vždy tedy kupujte pro svoje maličké, jen to nejlepší a nejkvalitnější.
lyžování s dětmi

Mít radost z pohybu

Pokud tedy vaši dětem dopřejete pohyb a to v každém věku i počasí, budou zdravější, vitálnější, podpoří svoji imunitu a také budou veselejší. Je tedy prokázáno, že pobyt na čerstvém vzduchu, je to nejlepší, co můžete pro vaše maličké, udělat. Radujte se s nimi z pohybu, který je zdravý a vždy velmi potřebný. Vzpomeňte si na naše babičky, které říkávaly, že je otužování a pohyb, je zdravý a potřebný vždy.
 

You may also like

Vlastnictví u družstevních bytů

Vlastnictví u družstevních bytů

Družstevní byt je specifická nemovitost ve způsobu vlastnění, ovšem to není nijak složité. Proto se nemusíme vůbec bát zde bydlet...

Jak nejlépe přežít dálkové lety

Dnes bývají dálkové lety většinou pohodlné, přesto mohou někomu způsobit nepříjemné problémy. Mohou vás potkat nejen zdravotní komplikace, ale také...

Fenomén zvaný Scrapbooking

Většina už o něm jistě slyšela. Ten kdo ho ale nezná, po přečtení dalších řádků nejspíš vyzkouší  a troufám si...

Velmi užitečný pomocník

Velmi užitečný pomocník

Asi si říkáte, že je rozdíl věnovat se nějaké ruční práci jako koníčku a věnovat se jí na plný úvazek. Ale...

Back to Top