Místo plné zábavy, které si vaše rodina zamiluje

Místo plné zábavy, které si vaše rodina zamiluje

Pokud zavítáte do srdce Českomoravské vysočiny, konkrétně do oblasti Žďárska, nesmíte si nechat ujít ani návštěvu Šiklova mlýna, který je od Žďáru nad Sázavou vzdálen asi padesát kilometrů. Toto westernové městečko leží v údolí říčky Bobrůvky u městečka Zvole a jeho služby a atrakce jsou rok co rok neustále rozšiřovány, aby uspokojily i toho nejnáročnějšího návštěvníka.
osamnělý idián
Městečko je vystavěno ve stylu divokého západu a tomu je také přizpůsoben i program, se kterým vystupuje tým zkušených herců, kteří před zraky diváků několikrát denně předvedou nefalšované souboje a rvačky na život a na smrt. Ve scénách samozřejmě nechybí ani úžasně vycvičení koně, jejichž výkony si nezadají s herci.
Ti z vás, kteří si na chvíli budete chtít od drsných chlapíků odpočinout, mohou navštívit ještě další dvě přilehlá centra. Prvním z nich je Motosport a Military offroud areál, kde si přijdou na své milovníci motorek, terénních aut, nebo bojových vozidel, v nichž se mohou svézt.
Nezapomeňte navštívit i druhé centrum leží nedaleko Šiklova mlýna je strašidelný zámek Draxmor.
kovboj s koněm

Do nynější podoby byl přebudován ze staré sýpky a v třípatrové budově naleznou děti 3D kino, fantaskní strašidelnou expozici, a pro ty nejmenší děti jsou připraveny domečky na kuřích nožkách a samozřejmostí je i možnost zakoupení kouzelnických rekvizit. Westernové městečko nabízí ještě mnoho dalších zážitků a zábavy pro celo rodinu, včetně prarodičů, kteří zde s oblibou využívají bazén, kurzy country tance, nebo objevují okolní památky, jako například v nedaleké Zvoli kostel sv. Václava, nebo krásný gotický hrad Pernštejn.
Připravte se na skutečnost, že jeden den vám k zažití celé nabídky, kterou Šiklův mlýn nabízí, stačit nebude. I na to je resort připraven a nabízí několik variant ubytování. Každý si tedy může vybrat, podle svých představ a možností.

You may also like

Dveře, které si zamilujete

Dveře, které si zamilujete

V současné době je mnoho možností, jaké si vybrat vchodové dveře. Je pravdou, že ještě nedávno se moc neuvažovalo o provedení...

Proč ženy cvičí pilates?

Proč ženy cvičí pilates?

Že cvičení pilates není jen nějaké povalování na podložce, to je jasné každému, kdo si ho někdy v životě vyzkoušel....

Co víme o moderní gymnastice

Co víme o moderní gymnastice

Její prapůvodní sesterská odnož se od ní výrazně liší. Zatímco sportovní gymnastky cvičí na základním nářadí, jímž jsou bradla nebo...

Není nad to, odpočinout si v lázních!

Není nad to, odpočinout si v lázních!

Jestli si myslíte, že lázně a lázeňské procedury jsou jen pro důchodce a lidi, kteří mají nějaké nemoci, hodně se...

Back to Top