Velmi užitečný pomocník

Velmi užitečný pomocník

Asi si říkáte, že je rozdíl věnovat se nějaké ruční práci jako koníčku a věnovat se jí na plný úvazek. Ale ať už se šití věnujete jen ve volných chvílích nebo patříte k profesionálním švadlenám, tak jistě oceníte pomocníka v podobě krejčovské panny Prima-obchod, kterého najdete v naší opravdu široké nabídce potřeb nejen pro šití. Stačí si jen vybrat. V dnešní době je možné tohoto pomocníka pořídit jak v dámském, tak také v pánském či dětském provedení. Všechny busty jsou potaženy příjemným kvalitním potahem, který si můžete podle potřeb kdykoliv vyměnit. Všechny jsou dodávány v rozmezí dvou velikostí, a navíc s nastavitelným stojanem pro upravení výšky.

šicí dílna

Takovéto krejčovské panny jsou skvělým pomocníkem právě třeba pro ty, kteří se věnují šití jen pro určitou skupinu osob nebo jen tak jako koníčku. Díky tomuto pomocníkovi můžete opravdu jednodušeji nastříhat látku, lépe a snadněji ji sešpendlit a celkově upravovat podle svých potřeb. Pokud patříte k profesionálům, kteří potřebují upravovat oblečení ve více velikostech, a to i v těch, které se mezi běžnou konfekcí nevyskytují, jistě oceníte možnost pořízení busty nastavitelné na několik různých velikostí v základních místech, kde jsou míry tím nejdůležitějším ukazatelem.

busty

Nezapomínejte, že krejčovská panna není pouze pomocníkem pro šití, ale může se stát modelem a předvádět Vaše modely ve výkladní skříni a v neposlední řadě se může stát velmi módním bytovým doplňkem i pro lidi, kteří se šití nevěnují. Ano, je tomu tak. Krejčovská panna se může stát dekorací v domě či bytě a to nejen ve svém základním provedení, ale třeba také v kovovém provedení. Můžete si ji nazdobit podle ročních období nebo použít k dekoraci pokoje ve vintage či provance stylu. Záleží jen na Vaší představivosti. Ať už chcete bustu využít k práci či jako dekoraci, u nás si jistě vyberete.

You may also like

Dveře, které si zamilujete

Dveře, které si zamilujete

V současné době je mnoho možností, jaké si vybrat vchodové dveře. Je pravdou, že ještě nedávno se moc neuvažovalo o provedení...

Proč ženy cvičí pilates?

Proč ženy cvičí pilates?

Že cvičení pilates není jen nějaké povalování na podložce, to je jasné každému, kdo si ho někdy v životě vyzkoušel....

Co víme o moderní gymnastice

Co víme o moderní gymnastice

Její prapůvodní sesterská odnož se od ní výrazně liší. Zatímco sportovní gymnastky cvičí na základním nářadí, jímž jsou bradla nebo...

Není nad to, odpočinout si v lázních!

Není nad to, odpočinout si v lázních!

Jestli si myslíte, že lázně a lázeňské procedury jsou jen pro důchodce a lidi, kteří mají nějaké nemoci, hodně se...

Back to Top